Jakie korzyści daje stosowanie olejów do parkietu od profesjonalnych dystrybutorów?

13 lutego 2020

Coraz częściej słyszy się, że oleje do parkietu powinniśmy kupować tylko od profesjonalnych dystrybutorów. Czy to jest spowodowane? Jakie korzyści daje stosowanie olejów do parkietu od profesjonalnych dystrybutorów? Poniższej znajdziesz kilka najważniejszych powodów. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Szeroki wybór olejów do parkietu

Przede wszystkim profesjonalny dystrybutor olejów do parkietu doskonale rozumie potrzeby rynku, jak również swoich klientów, dlatego zapewnia bardzo szeroki wybór impregnatów. W jego bogatej ofercie znajdziemy impregnaty na bazie żywic, oleju tungowego oraz rozcieńczalników, które zapewniają najlepszą ochronę parkietom z drewna mahoniowego, dębowego oraz tekowego. Nie brakuje tutaj również specjalistycznych rozwiązań, które są kompozycją składników zapewniających najlepsze zabezpieczenie oraz impregnację parkietów z drewna egzotycznego. W ofercie profesjonalnego dystrybutora olejów do parkietu znajdziemy również mieszaniny na bazie specjalnych olejów roślinnych oraz rozcieńczalników, które zapewniają najlepsze zabezpieczenie parkietów cedrowych oraz tekowych. Na tym jednak nie koniec, ponieważ doświadczony dystrybutor ma też w swojej jakże bogatej ofercie oleje uniwersalne, czyli takie rozwiązania, które nadają się do każdego rodzaju drewna. Z ich pomocą odpowiednio zabezpieczymy jednakowo parkiety cedrowe, parkiety dębowe, jak i parkiety mahoniowe.

Produkty bezpieczne dla zdrowia

Profesjonalni dystrybutorzy zawsze oferują nam najwyższej jakości oleje do parkietów i podłóg, które nie stanowią zagrożenia dla naszego zdrowia. Są to oleje wolne do szkodliwych substancji. Kontakt z nimi nie powoduje reakcji alergicznych ani też innych niepożądanych efektów. Dzięki temu nie musimy się martwić o swoje zdrowie, jak również naszych bliskich.

Najlepsza ochrona parkietu

Nie bez znaczenia powinno być również to, że profesjonalni dystrybutorzy zapewniają najwyższej jakości impregnaty, które zapewniają najlepszą ochronę drewnianym parkietom. Niestraszne nam będą zarysowania, czy uszkodzenia. Odpowiednio nałoży impregnat chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, wodą oraz wilgocią. Dzięki temu drewniany parkiet będzie pięknie się prezentował przez bardzo długi czas i co ważne, będzie chronił nas przed rozwojem pleśni oraz grzybów.

Fachowe doradztwo przy wyborze

Profesjonalny dystrybutor ma bogate doświadczenie w sprzedaży różnego typu olejów. Nie brakuje mu wiedzy o oferowanych przez siebie produktach, umie też wskazać najlepsze rozwiązania do poszczególnych rodzajów parkietów. To jednak nie wszystko, ponieważ swoją wiedzą chętnie dzieli się również z klientami. Doskonale rozumie, że nie każdy musi być ekspertem w wyborze olejów do parkietu. Dlatego w razie problemów z wyborem, chętnie odpowie na nurtujące nas pytania, jak również pomoże indywidualnie dobrać odpowiednie dla nas impregnaty.

Wygodny sposób robienia zakupów

Warto również wspomnieć, że profesjonalny dystrybutor zapewnia wygodne robienie zakupów – online bądź stacjonarnie. Aby zrobić zakupy online, nawet nie musimy wychodzić z domu. Jedyne czego potrzebujemy to urządzenia z dostępem do sieci oraz odrobinę wolnego czasu. Z kolei zakupy stacjonarne to dobre rozwiązanie dla tych, którzy preferują tradycyjne formy zakupów. Tutaj możemy osobiście zgłosić się do danego punktu, zapytać o poszczególne rozwiązania i rozwiać swoje wszelkie wątpliwości. Przykładem firmy, która działa zarówno w sieci, jak i stacjonarnie jest Studio Farb Pigmentologia i to właśnie tutaj można liczyć na bardzo szeroki wybór olejów, jak również przystępne ceny oraz fachowe doradztwo.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.